• Bedava Domino Falı - Domino Baktır, Fal Bak
 • Domino Falı Açılımları

  Domino falınıza ücretsiz olarak burada bakabilirsiniz. İstediğiniz bir domino açlımının üzerine tıklamanız yeterli.

  Domino Falı

  Domino falı, iki düzden altı altıya kadar sıralanmış olan bilindik domino oyununun taşlarıyla bakılan bir fal türüdür. Numaraların belli bir düzende çekilmesi ve yorumlanması suretiyle oluşturulmuş bir Uzak Doğu fal biçimidir. Domino falını yorumlayacak kişinin şanslı bir ele sahip olması istenir. İnanışa göre, bu şanslı kişinin şans enerjisinin falı baktıran kişiye geçeceğine inanılır.

  Domino Falı Nasıl Bakılır?

  Domino falı, taşların noktalı kısımlarının yere gelecek şekilde kapatılması ve bu taşların iyice karıştırılmasıyla bakılmaktadır. İnanışa göre, bir kişi ayda sadece bir kere domino falı baktırmalıdır. Birden fazla baktırmasının, kehanetin ilk baktırma sonrasındaki seanslar için anlamsız kılınacağına inanılmaktadır. Falda üç tane domino taşı seçilir. Bu işlem kart falları gibi olmamakla beraber tane tane çekilip yorumlanarak ilerlemektedir. Yorumlanan taş, kapalı bir şekilde konulup tekrar karıştırılarak ikinci çekişe geçilmelidir. İkinci çekiş de yine yorumlandıktan sonra aynı işlemin uygulanmasından sonra üçüncü çekişle fal sonlandırılır. Art arda çekilen taşlarda aynı sayının gelmesi durumunda tekrar karıştırılarak yeni bir çekim yapılır. Aynı çıkan bu sayıdan dolayı çekim işlemi geçersiz kılınır. Böyle bir durumda ilk taşın teyidi olarak yorumlanır ve kişiye bir taş çekme hakkı daha tanınır. Uzak Doğu, gelecek kehanetleri için önemli bir saygınlığa ulaşmıştır. Batı kültürüne göre farklılık gösteren bu anlayış, fal severler arasında çok fazla tercih edilmektedir.

  Domino Falı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  Domino falı, diğer fallar gibi çok fazla yorumcusu olan fallar arasında yer almamaktadır. Bunun en büyük sebebi Uzak Doğu kültürünün egemen olduğu fal yorumlamalarıdır. Elbette ki her domino falı bakan kişi Uzak Doğulu değildi. Ancak bu konuyla ilgili bilgisinin yüksek olması gerekir. Domino falına baktırırken dikkat etmeniz gereken diğer bir husus ise, falın Pazartesi ve Cuma günlerinde baktırmamanızdır. İnanışa göre bu günlerde domino falı baktıran kişilerin uğursuzluk yaşayacağına dair söylentiler bulunmaktadır. Siz, sitemiz üzerinden her türlü fala ücretsiz ulaşabilirsiniz. Ayrıca sadece üç tane domino taşı seçerek, uzman kahinlerimizin yorumlarından faydalanabilirsiniz. Ayda bir kere baktırmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın, odaklanın ve taşlarınızı seçin. www.trtarot.com

  © 2020 Tarot. All rights reserved | Tarot | İletişim