• Bedava İskambil Falı - İskambil Baktır, Fal Bak
 • İskambil Falı Açılımları

  İskambil falınıza ücretsiz olarak burada bakabilirsiniz. İstediğiniz bir iskambil açlımının üzerine tıklamanız yeterli.

  İskambil Falı

  İskambil falı; en çok bilinen kağıt fal türlerinden biridir. Sadece oyun için değil fal bakmak için de kullanılan bu kağıtların, aslında her kart için ayrı ayrı anlamları vardır. Farklı açılımlar sayesinde gelecekle ilgili bilgiler veren bu kartların güçlü bir yorumcu tarafından okunması çok önemlidir. İskambil kartları 52 adetten oluşur. Bunun sebebi 1 yıl içinde 52 haftanın bulunmasıdır. Gelecek zaman falları içindeki en büyük etkiye sahip olan fallardır. Kağıtlar dört gruptan oluşur ve her grup için farklı bir element simgesi bulunur.

  İskambil Kartları ve Gruplarının Anlamı

  İskambil falı aynı adı taşıyan bu kartlar, dört element ile bağlantılıdır. Dünyada bulunan bu dört element; hava, su, ateş ve topraktır. Dikkat edersiniz ki iskambil kağıtları da dört gruptan oluşur. Her bir elementi temsil eden 13 adet kart bulunmaktadır. Bunlar;

  Sinek Kartları: Elementi ateştir ve iş alanındaki başarıyı, tutkuyu temsil eder. Bu kartların falınızda çıkması mutlulukla beraber başarıya da işarettir.

  Maça Kartları: Elementi havadır ve sırları, dedikoduları ve hayal kırıklıklarını temsil eder. Bu kartın çıkması hayatınızda çok fazla değişkenliğin olduğunu, en küçük bir olaydan kolayca etkilenebildiğinizi anlatır.

  Karo Kartları: Elementi topraktır ve maddi konular ile iş durumunuzu temsil eder. Toprak sağlamlık demektir. Bu kartlardan birinin falınızda çıkması durumunda, geleceğiniz için sağlam adımlar atma yolunda ilerliyorsunuz demektir.

  Kupa Kartları: Elementi sudur ve aşkı, dostluğu, iç dünyanız ile alakalı duyguları temsil eder. Su akıcıdır. Bununla beraber falınızda su grubu kartlarının çıkması hayattan zevk alıp almadığınız konusunda bilgi verir.

  İskambil Falı Nasıl Bakılır?

  Tarot ve katina falı gibi bu fallar da bilindiği üzere iskambil kağıtları üzerinden bakılmaktadır. İskambil falı, soracağınız soru ile ilgili olarak tek kart açılımı ile de bakılmaktadır. Onun dışında üç kart açılımı için; kart sırası önemlidir. İlk kart geçmişi, ikinci kart yaşanılan zamanı, üçüncü kart ise geleceğinizi temsil ederek bu zaman dilimleri hakkında bilgi verirler. Bunun yanında daha kapsamlı bir kehanet için yine üç adet kart belirlenir. İlk kart sizi ikinci kart ailenizi ve çevrenizi, üçüncü kart ise beklentilerinizi yansıtacaktır. Sitemiz bünyesinde tüm fallar ücretsizdir. İstediğiniz falı baktırmakta serbestsiniz. www.trtarot.com


  © 2020 Tarot. All rights reserved | Tarot | İletişim