• Bedava Katina Falı - Katina Baktır, Fal Bak
 • Katina Falı Açılımları

  Katina falınıza ücretsiz olarak burada bakabilirsiniz. İstediğiniz bir katina açlımının üzerine tıklamanız yeterli.

  Katina Falı

  Katina falı, aşk ve ilişkiler üzerine baktırılan bir fal çeşididir. 65 karttan oluşan bu fal kartlarının üzerinde bulunan karakterlerin gerçekte yaşamış kişiler olduğuna ve bu kişilerin fal üzerinde mistik bir etkisinin bulunduğuna dair inanış mevcuttur.

  Katina Falı Nasıl Bakılır?

  Tarota benzerliğiyle çoğu zaman karıştırılan Katina falı, yine kartlar üzerinden yapılmakla beraber falı açan kişinin yorumunu kattığı bir kehanet yöntemidir. İmparatorluk Haçı ile bakılan bu fal; deste kartları olan Element, Mag, İnsan ve At kartlarının yanında 35 adet de sembol karttan meydana gelmektedir. Öncelikle bir niyet ya da bir soru belirlemelisiniz. Sonrasında ise; kartlar açılmadan önce element ruhları kartlarının seçilip, ayrılması gerekmektedir. Falın sonunda sorunuzun ya da tuttuğunuz niyetinizin olumlu ve ya olumsuz karşılığını bu element ruhları kartından alacaksınız. Katina falı üç açılım ile bakılmaktadır.

  Katina Falı’nın Açılımları

  Yaşam Açılımı; her türlü sorunuz için uygundur. Hayatınızdaki gelişmeleri, planları, sağlık ve para akışını ve gelecekteki sizi bekleyen olaylarla ilgili size bilgi vermektedir. Soracağınız soru için hangi açılımı seçeceğinizi bilemiyorsanız, bu açılımı seçebilirsiniz. Toplamda 10 adet kart ile bakılır.

  İlişki Açılımı; iki kişi arasındaki ilişkinin durumu, geleceği ve ilgili kişilerin düşüncesi hakkında bilgi veren açılımlardır. Bu açılım sadece sevgililer için yapılmamakla birlikte, her türlü ilişki için tercih edilebilir bir yöntemdir. Komşuluk, iş hayatı, akrabalar gibi ikili ilişki gerektiren konularda da ilişki açılımından yardım alabilirsiniz. Toplamda 7 adet kart seçilerek yapılmaktadır.

  Karar Açılımı; bir konu ile alakalı karar almakta zorlandığınız zamanlarda baktıracağınız Katina falı açılımıdır. İki kişi arasında kalınan aşk üçgenlerinde de genellikle bu yöntem kullanılmaktadır. Size en doğru olan kararı bildirmek için tercih etmeniz gerekmektedir. Toplamda 7 adet kart kullanılır.

  Aşk falları arasında doğruluğu ile öne çıkmakta olan Katina’nın Deste Falı’na baktırmak için, soracağınız soruyu aklınızda belirlemeniz ve o enerjiye bürünerek yoğunlaşmanız gerekmektedir. Eğer bir kişi ile alakalı fal baktıracaksanız da o kişiye odaklanmalısınız. Katina falı dahil tüm fallarınızı sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde baktırabilir, aklınızdaki tüm sorulara uzman kahinlerimiz ile cevap bulabilirsiniz. www.trtarot.com

  © 2020 Tarot. All rights reserved | Tarot | İletişim